Угода користувача

Перед переглядом сайту уважно прочитайте умови. Якщо ви не згодні з ними, не використовуйте цей сайт.

Використання даного сайту, в тому числі заповнення різних форм, заявок, а також замовлення Вами товарів/послуг з використанням даного сайту означає Вашу згоду з умовами даної Угоди.

1. Терміни, які використовуються в тексті Угоди, мають таке значення:

2. Всі користувачі можуть переглядати зміст Сайту, ознайомлюватися з інформацією та матеріалами, а також іншими даними, розміщеними на ньому.

3. Користуватися сервісами сайту, в тому числі оформляти замовлення на ньому.

3.1 Оформляючи замовлення на сайті, перед заповненням своїх персональних даних користувач дає свою згоду на збір і обробку (накопичення, зберігання, адаптування, відновлення, використання, поширення, знеособлення і знищення) зазначених ним даних, а саме: прізвище та ім'я; електронна пошта; телефон; адреса; інші дані, з метою забезпечення реалізації відносин купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері реклами і маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (поширення) його даних ПАТ «Укрпошта», іншим транспортно-експедиторським та кур'єрським організаціям, будь-яким Банкам і/або фінансовим установам, і іншим третім особам (без обмеження) на розсуд адміністрації.

Дане положення діє без обмеження терміну дії.

3.2 Джерелом збору персональних даних є інформація, безпосередньо і добровільно надана користувачем.

4. У разі надання недостовірної інформації при реєстрації на сайті, або іншого порушення вказаних правил, користувачеві може бути відмовлено в користуванні сервісами.

5. Користувач зобов'язується уважно ознайомитися з даною угодою. У разі незгоди з її умовами користувач зобов'язується негайно припинити використання сайту.

6. Адміністрація в будь-який час без повідомлення користувачів може вносити зміни в угоду, а також у сервіси, матеріали, інформацію, будь-які інші дані, розміщені на сайті, зокрема щодо ціни товарів, їх наявності або відсутності, інших характеристик.

7. Користувачі мають право переглядати і завантажувати інформацію і матеріали з сайту тільки для особистого (некомерційного) використання, за умов повного дотримання законодавства у сфері охорони інтелектуальної власності, інших вимог чинного законодавства України. Заборонено комерційне та/або публічне використання матеріалів, інформації, інших даних, розміщених на сайті. Будь-яке використання матеріалів, інформації, інших даних сайту на інших сайтах без згоди правовласника заборонено.

8. Для видачі замовлення одержувачу (користувачеві), останній зобов'язаний пред'явити при отриманні документ, що засвідчує його особу (паспорт).

9. Всі можливі суперечки, що випливають з цієї угоди або пов'язані з нею, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України.

10. Бездіяльність з боку адміністрації сайту в разі порушення будь-ким із користувачів положень угоди не позбавляє адміністрацію сайту права зробити пізніше відповідні дії на захист своїх інтересів і захист авторських прав, які охороняються відповідно до законодавства.

Користувач підтверджує, що ознайомлений з усіма пунктами цієї угоди і приймає їх.
0
0 грн.
Ваше замовлення:


До оплати: 0 грн.
Прізвище, імя, по-батькові
Ваш номер телефону
Ваша електронна пошта
Спосіб доставки
Індекс
Відділення пошти
Область, місто/селище
Вулиця, будинок, квартира
Спосіб оплати
До оплатиПісляплата: грн.
Заповніть, будь ласка, всі необхідні поля.
Найближчим часом ми
зв'яжемося з вами для
уточнення замовлення.